Downloads | Catalogue | Login | Register

THE RHYTHM OF THE CITY

ÇEVRE DÜZENLEMELERİ
LANDSCAPING

Dekoratif etki ve tasarımda çeşitliliğe yatkın,

Sanayileşmenin arttığı, insanların sürekli bir koşuşturmaca içinde yaşadığı günümüz dünyasında mekanlar, artık çok daha özel olmak zorunda. İster şehirler ister yollar isterse parklar olsun insanın yaşadığı ve bulunduğu tüm ortamların daha güzel, daha yeşil ve daha estetik olması için uğraşılıyor. Dünyada şehircilik anlayışı her geçen gün daha da gelişiyor ve insanların çevreye olan duyarlılığı da. Tüm bunlar göz önüne alındığında As Beton'un sunmuş oldugu ürünler, yerel veya özel uygulamalar için gerçek birer çözüm niteliğinde. Beton Parke Taşları bünyesinde taşıdığı pratiklik, dayanıklılık, ekonomiklik, güvenlilik ve estetik olma özellikleri ile çevre uygulamalarında önemini her geçen gün daha da çok hissettiriyor. Bugüne kadar sayısız uygulamaya imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şüphesiz, insanlanmızın daha estetik, daha temiz kısacası çağdaş mekanlarda yaşaması ve duydukları memnuniyet her AS BETON çalışanının çalışma azmini daha da arttırmaktadır. Modern teknolojimiz, kaliteli üretim anlayışımız, Ar-Ge faaliyetlerimiz, müşteri odaklı çözümlerimiz yani tüm çabalarımız; Bazen bir yürüyüş yolundaki küçük bir çocuğun minik adımlarında, yada bir sitenin bahçesindeki iki ihtiyarın sessiz yürüyüşünde, veya kim bilir sevinçle kucaklaşanların bastıkları her taşla saklıdır.

En derin saygılanmızla.

AS BETON Ailesi

ÇEVRE DÜZENLEMELERİ
LANDSCAPING

Decorative effects and prone a variety of design,

Public areas have to be much more special, while industrialization is increasing and people are living in a continuous bustle in today's world. Whether streets, walking ways, parks or city squares should be more beautiful, aesthetic and greener. Sense of urban people's environmental awareness is growing up, while civilaziation is developing day by day . Concrete paving stones and elements are providing within the practicality, durability, affordability, safety, and aesthetic importance in applications with features. Concrete products become a real solution for local or special applications when all those are taken into consideration. So far we are happy to sign numerous application. We are happy to satisfy our customers, while they are asking us more aesthetic and contemporary spaces in a short time. Our modern technology, quality production, R & R activities, customer-focused solutions that all our efforts are sometimes for a walk of a small child in the path of the tiny, or a quiet walking of two old men in the garden of the site.

Deepest respect.

AS BETON Family

landscaping landscaping

Hakkında | About

AS BETON, 1986 senesinden beri alt yapı inşaat sektöründe İstanbul belediyeleri, İSKİ, İGDAŞ gibi kurumlara hizmet veren Salman İnşaat tarafından 1994’de kurulmuştur.

AS BETON, kilitli parke taşı ve beton üretiminde Türkiye’deki öncü fabrikalardandır. Kurulduğu ilk günden beri kaliteli üretim anlayışıyla birçok proje ve uygulama gerçekleştirmektedir. ISO 9001:2008 Kaliteli Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Z ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine de sahip olan As Beton’un bütün faaliyet alanları çağdaş yaşam alanlarının oluşumuna yöneliktir... Daha fazlası >>

Bizden Haberler | News From Us

Ürünler | Products