Downloads | Catalogue | Login | Register

THE RHYTHM OF THE CITY

KENT MOBİLYALARI
CITY FURNITURES

Zerafet ve Kalite...

Kent mobilyaları cadde, park, meydan gibi sosyal alanların zaruri ihtiyacı olduğu gibi bina çevresi ve iç mekanlarda da bir çevre düzenleme elamanı olarak yer almalı.

Modüler yapısı ile mekana uyum sağlayan tasarımlarımız, eğilim ve ihtiyaçlara göre daha sonra da yeniden şekillendirilebilir.
Malzeme kalitesinden kaynaklanan doğala yakın görünüm şıklığımızın bir diğer nedenidir.
Özellikle betonlarımızın yüzey sertliği, kir tutmama, kolay temizlenebilme özelliği artırılmıştır. Ahşap aksamları sapelli maun veya thermowood çeşitleridir. Su bazlı şeffaf cilası özel dokuyu korozyona karşı korur. Metal aksamlar ve vidalar paslanmaz çelik veya daldırma galvanizdir.

Tasarımlarımız, tekil veya çoklu olarak modüler hareketliliğe. İç mekan titizliğinde dış mekanlarda da konsept çalışmalara imkan sağlar.

KENT MOBİLYALARI
CITY FURNITURES

Because, elegance in the quality...

Street furnitures should take place around the building and interiors; as well as, they meet the essential needs of social areas such as, streets, parks, squares and schools. Our designs with modular structure which are compatible with the area characteristics can be reconfigured according to tendencies and needs of living people.

The elegance of Asbeton products comes from the near natural appearance because of the quality of materials. We offer our products with different colors and textures. Our high qualitity concrete are treated by impregnating with high-tech chemicals. The surface roughness, the properties of dirt repellent and easy to clean were improved. Wood components are ‘Sapelli’ which is a type of mahogany. Water-based transparent finish keeps the original texture of wood. Metal parts and screws of our products are stainless steel.

Our products adapt to each venue individually or as modules can be used in different mobility. They allow the concept works in the outdoors with the thoroughness of the interior.

city-furniture city-furniture

Hakkında | About

AS BETON, 1986 senesinden beri alt yapı inşaat sektöründe İstanbul belediyeleri, İSKİ, İGDAŞ gibi kurumlara hizmet veren Salman İnşaat tarafından 1994’de kurulmuştur.

AS BETON, kilitli parke taşı ve beton üretiminde Türkiye’deki öncü fabrikalardandır. Kurulduğu ilk günden beri kaliteli üretim anlayışıyla birçok proje ve uygulama gerçekleştirmektedir. ISO 9001:2008 Kaliteli Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Z ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine de sahip olan As Beton’un bütün faaliyet alanları çağdaş yaşam alanlarının oluşumuna yöneliktir... Daha fazlası >>

Bizden Haberler | News From Us

Ürünler | Products