Downloads | Catalogue | Login | Register

THE RHYTHM OF THE CITY

KENT PROJELERI
CITY PROJECTS

Yaşam, tarih ve saygınlık için eser projeleri...

Şehirlerde daralan yaşam alanlarında en etkin çözüm olarak kullanılan eser projeler, büyüyen şehirlerde monotonluğu kırar, ferah ve saygın mekanlar yaratır. Mekanın karakteristik özelliklerine, tarihsel, doğal doku ve öykülerle güçlendirilmiş estetiği uyum sağlar. Kesinlikle uygulandığı alanlarda beğen toplar. Projeler betonarme yada çelik konstrüksiyon olarak planlanabilir. Zemin özelliklerine göre de taşınabilir çözümlerle gerçekleştirilir. Kaplama malzemeleri, cam elyaf takviyeli polyester-resin ve betondur. Doğal taş, cam ve metal gibi çok sayıda farklı materyallerle zenginleştirilir. Ses, ışık, bilgi işlem gibi yaygınlaşan teknolojilerle de interaktif, dinamik şaşırtıcı görsel etkiler sağlanabilir.

KENT PROJELERI
CITY PROJECTS

For life, history and reputation handiwork projects ...

Handiwork projects are used as the most effective solution in shrinking habitats in cities, to break the monotony in growing cities and create spacious and prestigious venues. Reinforced aesthetic with historical and natural texture and aesthetics fit to the characteristics of zone. The projects are certainly appreciated in areas where implementation. Projects can be planned as concrete or steel construction. Mobile solutions can be achieced according to foundation properties. Glass-fiber reinforced polyester resin and is concrete are main coating materiels, which are enriched with many different materials suh as ,other composites, natural stone, glass, and metal. Interactive, dynamic and amazing visual effects can be achieved by using widespread technologies such as,sound, lighting, electronics.

city-projects city-projects

Hakkında | About

AS BETON, 1986 senesinden beri alt yapı inşaat sektöründe İstanbul belediyeleri, İSKİ, İGDAŞ gibi kurumlara hizmet veren Salman İnşaat tarafından 1994’de kurulmuştur.

AS BETON, kilitli parke taşı ve beton üretiminde Türkiye’deki öncü fabrikalardandır. Kurulduğu ilk günden beri kaliteli üretim anlayışıyla birçok proje ve uygulama gerçekleştirmektedir. ISO 9001:2008 Kaliteli Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Z ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine de sahip olan As Beton’un bütün faaliyet alanları çağdaş yaşam alanlarının oluşumuna yöneliktir... Daha fazlası >>

Bizden Haberler | News From Us

Ürünler | Products